Binance U.S’dan Tepki Çeken Shiba Inu’dan (SHIB) Anketi!

BinanceUS tarafından Shiba Inu (SHIB) topluluğun bilgisini test etmek amacıyla Twitter’da yayınlanan bir anket, ekosistemin tepkisini çekti.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın lider kripto borası olarak bilinen Binance‘ın US bölgesi, SHIB hakkında bir anket paylaşmıştı. Yayınlanan anket ile birlikte SHIB topluluğunda fikir ayrılıkları görülmüştü. Fakat bu fikir ayrılıklarının ekosistem içi diyaloglara şiddetli şekilde yansıması, duruma olan tepkiyi de beraberinde getirdi. Binance U.S’in SHIB topluluğunun bilgisini test etmek amacıyla sorduğu “SHIB’in yaratıcısının kim olduğu“, sorusu sadece SHIB topluluğunda kalmayıp, birçok yetkili isminde dikkatini çekmişti.

Anketle İlgili Bilgiler Paylaşıldı

Binance U.S’nin hazırlamış olduğu SHIB anketi, topluluk içindeki sert diyaloglara yer açmasından sonra kripto gündemine oturdu. Anket ile ilgili veriler aktarılarak görüşler toparlanmıştı.

Ankete katılımcılarının toplam yüzde 55,3’ü Ryoshi seçeneğini tercih etti. Anketle ilgili garip olan verilerden biri de, katılımcıların yüzde 19,6’sı Satoshi Nakamotu ve yüzde 19,5’i Vitalik Buterin’in seçilmesi oldu. Ayrıca Anket katılımcıların toplam yüzde 5,6’sı SHIB’nin Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson tarafından yaratıldığı yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir