Çağla Şıkel Victoria’s Secret Teklifiyle İlgili Konuştu: Gerçekten Reddetti mi?

Ünlü model ve sunucu Çağla Şıkel magazin dünyasının yakıdan takip edilen isimlerinden biliyorsunuz ki. Farklı alanlardaki başarısıyla dikkat çeken ünlü ismin bir zamanlar dünya devi Victoria’s Secret’tan teklif aldığı iddia edilmişti. 

Çağla Şıkel Victoria’s Secret teklifiyle ilgili ilk kez konuştu!

Ünlü sunucu ve model Çağla Şıkel ülkemizde podyumların vazgeçilmeyen bir ismi biliyorsunuz ki.

Yerli ve milli modelimiz Çağla Şıkel podyumların tozunu attırmaya devam ediyor. Podyumda yürüdüğü eşsiz anlar da sık sık gündemimize geliyor.

Podyumdan inip başka dünyalara da ayak atan Şıkel, kariyerinde çok çeşitli alanlara sahip.

Özellikle kendisini Cennet Mahallesi’nde Sultan karakterini oynamasıyla hatırlıyoruz. Şimdilerde ise bir televizyon programının sunuculuğunu yapıyor. Mankenlikten oyunculuğa, sunuculuğa uzanan bir kariyer anlayacağınız.

Kimi zaman da Sultan karakterini hiç canlandırmasaydı ve mankenlik kariyerine devam etseydi neler olacağı merak konusu oluyor.

Her ne kadar Sultan karakteri kendisine cuk otursa da, bayıla bayıla kendisini izlesek de acaba ‘neler olurdu?’ demekten kendimizi alamıyoruz.

Çağla Şıkel’in Cennet Mahallesi’ne başladığı dönemlerde Victoria’s Secret’tan teklif aldığı ancak teklifi reddettiği iddia edilmişti.

Bu iddiaları her ne kadar göğsümüzü kabartsa da kendisinin Sultan karakterini seçmesine üzülmeden edememiştik. Bu her ne kadar ‘uydurma’ bir haber gibi dursa da sık sık hatırlanıyor sosyal medyada.

Çağla Şıkel, Victoria’s Secret’tan teklif geldiği ve kendisinin reddettiği iddialarına ilk kez cevap verdi.

Çağla Şıkel, katıldığı ‘Bize Kaldı’ adlı YouTube programında kariyerine ve hayatına dair birçok soruyu yanıtladı. Özellikle Victoria’s Secret hakkında yaptığı açıklamalar hepimizin merakını sonunda giderdi.

“Ben gerizekalı mıyım? Böyle bir şey yapmış olabilir miyim sizce?”

Yıllardır herkesin doğrusunu bilmediği bu soru yöneltilince Çağla Şıkel ‘Ben bunu yapmış olabilir miyim?’ yanıtını veriyor. 

‘Ben en azından ‘bana teklif geldi’ diye bunun havasını atardım! Oldu da benim mi haberim yok?’

“700 yıldır bu haber yapılıyor. Böyle bir şey yok!”

‘Bana Naomi Campbell’ın ajansından teklif geldi Fransa’dan ama ‘Victoria’s Secret’a çıkar mısın?’ gibi bir şey değil.’ diyen Çağla Şıkel, bunun bir hayali olduğunu belirterek ‘Ben Victoria Secret için ‘Bir gün neden olmasın’ diyordum hep. Bunun üzerine yıllar yıllar sonra bu çıktı’ ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x