Shakira’ya bir darbe daha! ‘Gerard Pique, yeni sevgilisiyle evlenecek’

Emeklilik kararı alan Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique ile dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın aşkı kısa bir süre önce sona ermiş; 11 yıldır mutlu bir birliktelik sürdüren çiftin ilişkisinin bitmesinin sebebinin futbolcunun ihaneti olduğu ortaya çıkmıştı.

ALDATILDIĞINI BÖYLE ANLAMIŞ

Shakira’nın, yıllardır birlikte olduğu Gerard Piqué’nin kendisini aldattığını; evdeki reçelin kaybolduğunu fark ettiğinde anladığı iddia edilmişti. ShowNews Today’de yer alan habere göre; ünlü isim seyahatten eve döndüğünde bitmiş olan meyve reçelinden şüphelenmişti, çünkü Pique ile çocukları Milan ve Sasha reçelden nefret ediyordu.

45 yaşındaki Kolombiyalı şarkıcı, geçtiğimiz Ocak ayında ise İspanyolca olarak yayınlanan yeni bir şarkısında yapımcı Bizarrap ile işbirliği yapmıştı. Ünlü isim, şarkısının sözlerinde eski sevgilisi Gerard Pique ve onun yeni kız arkadaşı Clara Chia Marti’ye yaptığı göndermelerle çok konuşulmuştu.

‘EVLENECEKLER’ İDDİASI

Yaşananların ardından Gerard Pique ve Clara Chia Marti ile ilgili bomba gibi bir iddia ortaya atıldı. Eski futbolcu, Shakira ile olan önceki ilişkisinde hiç yapmadığı bir şeyi yaparak, şu anki kız arkadaşıyla evleneceği öne sürüldü.

‘Fiesta’ programına göre, ilişkileri gün geçtikçe güçlenen eski Barcelona oyuncusu ve Clara Chia ‘birbirlerine çok aşık oldukları için’ evlenmeyi düşünüyor. Hatta ikili, eski futbolcunun Barselona’nın en lüks bölgelerinden birinde sahip olduğu bir dairede haftalardır resmi olarak birlikte yaşıyor.

“CLARA BÜYÜK BİR DÜĞÜN İSTEMİYOR”

Marca ve Hola gazetelerinde yer alan habere göre; gazeteci Mónica Vergara, ünlü çiftin olası düğünleriyle ilgili Barselona’da bir restoranda konuştuğunu aktardı. Vergara, ispanyolca yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Pique ile Marti’nin konuşması iki saatten fazla sürdü ve ikili, buluşmaları boyunca dikkatle birbirlerini izledi. Sohbetleri sırasında ikisi de birbirlerine ‘aşkım’ diye hitap ettiler ve Pique, toplum içinde konuşmak zorunda kalmaktan duyduğu endişeyi paylaştı. Sonrasında evlilikten bahsetmek için bir fırsatları oldu. Her şeyden önce Clara’nın düğününün nasıl olmasını istediği hakkında konuştular. Clara büyük bir düğün istemiyor, çok samimi bir şey olmasını istiyor.

“BENİ KARISI OLARAK GÖRMESİNİ İSTEMİYORUM”

Öte yandan 11 yıllık ilişkilerinde iki çocuk sahibi olan Pique ve Shakira, hiç evlenmemişti.

Ancak ikilinin evlenmeme kararı, Pique’den çok Shakira ile ilgiliydi. Ünlü isim, geçmişte verdiği bir röportajda; “Evlilik beni çok korkutuyor. Beni karısı olarak görmesini istemiyorum, beni sevgilisi olarak görmesini tercih ederim” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir