Başkan Böcek Kekova yolunda asfalt incelemesi yaptı 

 

Başkan Böcek Kekova yolunda asfalt incelemesi yaptı 

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre’de Kapaklı-Çevreli-Üçağız (Kekova) yolunda devam eden asfalt çalışmasını inceledi. Turizmin incisi Demre’yi her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı misafirin ziyaret ettiğini söyleyen Başkan Böcek, bu yolu çok önemsediğini belirterek, “13 km’lik bu yolumuz 46 milyon TL’ye mal oluyor. Bu yolun Demremize, Antalya turizmine hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

 

Zaman içinde deforme olan 9 metre genişliğindeki Kapaklı-Çevreli-Üçağız (Kekova ) grup yolunu daha konforlu hale getirmek için Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından başlatılan sıcak asfalt çalışmaları sürüyor. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Demre Belediye Başkanı Gülsün Cengiz ile birlikte yolda incelemelerde bulundu. 

46 MİLYON TL’YE MAL OLDU

Kekova yolunu çok önemsediğini belirten Başkan Muhittin Böcek, “Burası turizmimiz için adeta ulusal bir yol kadar önemli olan Kekova yolu. 5 mahallemize ulaşımı sağlayan 13 km’lik bir yol ve 46 milyon TL’ye mal oluyor. Demremize, Antalya turizmine hayırlı olmasını diliyorum” dedi. 

SÖZÜMÜ ANTALYALILARA VERDİM

İlçe ziyaretleri gerçekleştirerek mahalle muhtarları ve belediye başkanları ile toplantılar yaptığını söyleyen Başkan Böcek, “Bu toplantılarda onların dertlerine derman olmak için geldiğimi, halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak gördüğümü her defasında söylüyorum. Yapamayacağım hiçbir şeye bugüne kadar söz vermedim. Söz Muhittin Böcek sözüyse bunları hepsini gerçekleştiriyorum. Burada muhtarlarımızın taleplerini yerine getirmiş olmak, vatandaşlarımızın mutlu olması, aynı zamanda turizmle ilgili çok önemli bir yol olan Kekova yolunu yapıyor olmak bizim için çok önemli. Bu nedenle söz Muhittin Böcek sözü dedik. Ben sözümü Antalyalılara ve hemşehrilerime verdim. Bu sözlerin gereğini de yapıyoruz” diye konuştu.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x